בנימינוב ויצמן ושות' - משרד עורכי דין - לוגו
 
 
עורכי דין - הוצאה לפועל | כינוס נכסים | פשיטת רגל בבני ברק
 
 
 
 
 
 
077-7785575
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוצאה לפועל

 
 
הוצאה לפועל
 

הוצאה לפועל

 
משרדנו מייצג זוכים וחייבים בלשכות ההוצאה לפועל השונות ברחבי הארץ. בין היתר, מעניק משרדנו ייעוץ וטיפול משפטי בנושא הגבייה לנושים פרטיים ועסקים ומחיקת חובות, הסדר נושים, ביטול עיקולים, עיכוב יציאה מהארץ ועוד מגוון רחב של פעולות עבור חייבים. בין לקוחות משרדנו נמנים מוסדות פיננסיים, חברות וגופים גדולים ולקוחות פרטיים.
 
מערכת ההוצאה לפועל הינה זרוע של רשות האכיפה והגבייה. באמצעות מערכת ההוצאה לפועל, יכול הנושה לגבות את חובו מאת החייב בהתאם לפסק דין שיש ברשותו אשר ניתן ע"י בית המשפט, הגשת שטר/שיק לביצוע ישרות ללשכת ההוצאה לפועל או הגשת כתב תביעה על סכום קצוב כאשר סכום התביעה אינו עולה על סך 75,000 ₪ בהתאם להוראות סעיף 81א1 לחוק ההוצאה לפועל.
 

חייב?

 
חוק ההוצאה לפועל מאפשר לחייבים אשר נקלעו למצב בו אינם יכולים לעמוד בחובותיהם לנושים מספר אפשרויות על מנת לפרוע את חובותיהם בהתאם ליכולתם הכלכלית ולצאת לדרך חדשה ונקייה מחובות. משרדנו מלווה חייבים ופורש בפניהם את האפשרויות העומדות לרשותם עד למצב של מחיקת החובות והתחלה של פרק חדש בחייהם.

חשוב לזכור ! - לעיתים הזמן הוא פקטור מכריע וקריטי במיוחד. על כן, אנו ממליצים לחייבים שנקלעו לחובות , לא לחכות ולפנות לייעוץ משפטי של עורך דין מנוסה בתחום ההוצאה לפועל וחדלות פירעון כדי להבין את המצב המשפטי והאפשרויות העומדות בפניכם. בשל אופיים המורכב של הליכי ההוצאה לפועל, משמש עורך הדין כצינור מקשר ("מתווך") בינך לבין הנושים ומערכת ההוצאה לפועל.

במצב כזה, הנך יכול לקבל את ההחלטות הנכונות, בראש שקט וצלול, תוך הפעלת מלוא שיקול הדעת וללא אי נעימויות. בנוסף, עורך הדין מסייע לך בהתמצאות החוק, בהגשת הטפסים והמסמכים הרבים אשר הנך נדרש להציג בפני ר' ההוצאה לפועל בהליכים השונים ובכך חוסך עבורך כאבי ראש מיותרים, זמן רב וטרחה מרובה.
 
 
עדיין סוחב על גבך את הנטל הכלכלי ? אין שום סיבה ! עשה את הצעד הראשון שלך בדרך לחיים חדשים ללא חובות ! לקבלת ייעוץ טלפוני ראשוני ללא התחייבות – פנה למשרדנו בטל' 03-7732702.
 
 

זוכה?

 
גביית חובות באמצעות עו"ד מקצועי ומיומן שמתמחה בדיני הוצאה לפועל יכול לסייע לך רבות לגביית החוב מאת החייב בצורה יעילה ואפקטיבית יותר ובכך, לחסוך לך טרחה, כסף רב ובזבוז זמן יקר.
 

בעל עסק? המידע הבא הוא קריטי עבורך

 
כיום, יותר עסקים מתקשים בגביית חובות כספיים מלקוחותיהם בגין סחורה ו/או שירותים שסופקו. הדבר יכול לגרום לפגיעה תזרימית קשה, קריסה כלכלית ופעמים רבות גם למצב של חדלות פירעון וסגירת העסק.
 

יש מה לעשות!

 
התנהלות פיננסית נכונה, ייעוץ מקדים ותכנון מערכת גבייה יעילה ואפקטיבית באמצעות עורך דין מקצועי ומיומן בתחום, יכול לחסוך לך לא מעט זמן וכסף בדרך להצלחה ושגשוג העסק שלך.

משרדנו מעניק ייעוץ וטיפול משפטי שוטף בתחום הגבייה וההוצאה לפועל וישמח לסייע לך לגבות את החוב המגיע לך בצורה חכמה, יעילה ואפקטיבית יותר.
 
 
 
לבירורים ותיאום פגישת ייעוץ פנה עוד היום למשרדנו בטל': 03-7732702